Dita e enjte mesa duket do të jetë e fundit për këtë vit me temperatura mbi 30 gradë celcius.

Përgjatë ditës së nesërme pritet të kemi mot të qëndrueshëm dhe me temperatura të larta të cilat do të arrijnë në vlerat e larta deri në 33 gradë celcius.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *