Klodian Bakiaj, 41-vjeç është personi që humbi jetën pas një sherri me thika të ndodhur në Sarandë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit, ku 41-vjeçari është qëlluar me thikë nga një person.

Ai është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore por nuk u ka mbijetuar dot plagëve.

Tashmë blutë kanë nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe zbardhjen e rrethanave të krimit.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *