Lajme

Erion Veliaj bëhet baba, Ajola Xoxa sjell në jetë djalin e tyre

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është bërë baba. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, ka sjell sot në jetë djalin e tyre. Ajo lindi në maternitetin “Koço Glozheni” në kryeqytet nën kujdesin e doktor Orion Glozhenit.

Burime të Lapsi.al thonë se fëmija ka pasur disa komplikacione të vogla, por është në gjendje të mirë. Djali, emri i të cilit do të zbulohet nesër, ka lindur me një peshë 3 kg e 400 gramë. Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa u martuan rreth 5 vjet më parë në një dasëm shumë të përfolur në Kalanë e Gjirokastrës.

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: