ShowbizTe gjitha

Flet deputeti i PD’së, u tha se është në lidhje me Ilda Bejlerin

Është përfolur kaq shumë për një romancë mes Klevis Balliu dhe Ilda Bejleri .

Klevis  nuk ishte prononcuar asnjëherë, përderisa moderatoren Ilda Bejleri e kishin bombarduar me pyetje rreth lidhjes së saj.

Pas disa muaj që qarkullon ky lajm, Klevisi ka pushuar të gjitha zërat. I ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News,  është shprehur se mes atyre lajmeve nuk ka asgjë të vërtetë, janë thjesht thashetheme. ai shprehet se nuk e ka asgjë tjetër me Ilden përveç se një mikeshë të mirë,

“Unë me Ildën jem miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme. E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ka thyer dy-tre tabu në televizion, por nuk është ajo që raportohet”, është shprehur Klevisi.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: