Lajme

Flet pronari i lokalit në Bllok: I dashuri i Elvana Gjatës më kërkoi leje për…

Pronari i lokalit ku ndodhi vrasja e së enjtes ka dhënë dëshminë e tij në prokurori. Një pjesë e kësaj dëshmie është zbardhur nga News 24. Sipas Redi Popeskut, shkaku i konfliktit ka qenë ordiner dhe ishte për t’u sqaruar. Gjithçka lidhej me ngacmimin që i ishte bërë të dashurës së Ervin Matës, këngëtares Elvana Gjata.

Ervin Mata ka kërkuar leje nga Popesku në mënyrë Ervis Martinaj të shkonte në lokal për një konflikt që ata kishin.

“I thashë se nuk e kisha problem, pasi Martinajn e kisha të njohur. Dua të theksoj se të dy u takuan normalisht dhe nuk dhanë shenja për konflikt”, ka treguar pronari i lokalit Popesku.

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: