Një furgon me targa angleze brenda të cilit ndodheshin 8 shtetas sirianë u ndalua në aksin Vlorë – Babicë.

Fugoni nuk i ka ndaluar postobllokut të policisë rrugore dhe është ndjekur nga FNSH dhe Forcat Operacionale.

Flitet për një person të ndaluar dhe një tjetër në ndjekje.

Ndërkohë policia ka shoqëruar shtetasit sirianë në polici.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *