SportTe gjitha

Futbollisti i Barcelonës i jep fund beqarisë

I jep fund beqarisë Arda Turan.

Ish mesfushori i Barcelonës, i cili në merkaton e janarit u rikthye në Superligën turke këtë herë për të mbajtur veshur fanellën e Instabul Basaksehir,u martua me të dashurën e tij historike Ahlisan Dogan në një cermoni të blinduar.

Arda Turan kishte një dëshmitar të jashtëzakonshëm në dasmën e tij pikërisht presidentin e Turqisë Rexhep Taip Erdogan.

Me kërkesë të futbollistit dasma nuk ishte e bujshme dhe nuk iu bë shumë publicitet.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: