Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Perrenjas

Një grua i ka dhënë fund jetës këtë të premte në fshatin Stranik të Prrenjasit.

Viktima është shtetasja A.K., 46 vjeçe.

Ajo dyshohet se ka varur veten me litar në një kasolle pranë banesës së saj.

Në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Shkaqet qe e kane shtyr kete 46 vjecare te kryej kete akt te rende mbi veten nuk behen te ditura.

Policia ka mberritur menjehere ne vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *