Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka njoftuar sot një takim në Vlorë ku që do të zhvillohet me përfaqësuesit e kësaj partie.

Në një postim të shpërndarë në Facebook, Meta shprehet se është kënaqësi të rikthehet në Vlorën e Lirisë dhe Flamurit Kombëtar.

“Të dashur miq! I lumtur të rikthehem sot në Vlorën e Lirisë dhe Flamurit Kombëtar!

Në ora 19:00 do të kem kënaqësinë të takoj përfaqësues të Partisë së Lirisë dhe të japim mesazhe për të gjithë vlonjatët e ndershëm, patriotë dhe liridashës. Takimi #Live!”, shkruan Meta.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *