SportTe gjitha

Joachim Low e dëshpëron Arsenalin, e zgjat kontratën me Gjermaninë

Joachim Low ka arritur marrëveshje për ta zgjatur kontratën me ekipin kombëtar të Gjermanisë deri më 2022, raporton Bild. Trajneri gjerman ishte njëri prej emrave më të përmendur bashkë me Massimiliano Allegrin dhe Mikel Artetan për postin e trajnerit të Arsenalit, pas largimit të Arsene Wengerit. Por, duket se Low është i lumtur të vazhdojë me Gjermaninë, me të cilën e ka fituar Kupën e Botës në vitin 2014. Low është trajner i Gjermanisë që nga viti 2006.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: