Lajme

Kapja e 1.4 ton Kanabis në Kakajë

Është arrestuar nga Policia në Tepelenë një person i implikuar në ngjarjen e 2017-ës në Kavajë ku u sekuestruan 1.4 ton kanabis.

Shtetasi me inicialet B.B nga Tepelena është arrestuar në një lokal të qytetit. Sipas policisë, ai i shpëtoi operacionit të Kavajës të vitit të kaluar, operacion në të cilin u arrestuan 3 persona dhe u shpallën në kërkim 3 të tjerë. Këta persona u akuzuan për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: