SportTe gjitha

Këngëtari nga Serbia e bën shqiponjën, merr kërcënime serioze

Simboli i shqiponjës dy krenare i bërë nga futbollistët shqiptarë në Zvicër, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ka ‘trembur’ mediet beogradase.

Rasti i fundit ishte i një këngëtari serb, i cili, sipas “Kurir”-it, bëri shqiponjën duke provokuar gjithë popullin, transmeton Indeksonline

Bëhet fjalë për Gagi Djogani i cili ka ngjallur reagime tek publiku./aktuale

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: