ShowbizTe gjitha

Këngëtarja Poni shfaqet më bukur se kurrë në setin e fundit fotografik

Poni, ka një zë dhe stil unik. Ajo çdo herë në paraqitje të saj kujdeset që të duket sa më bukur.

E duket se edhe sot gjatë ditës në një dalje të saj, Poni ka kombinuar shumë bukur veshjen e saj.

Shkëputur nga Instagrami zyrtar i këngëtares

Kjo foto që do e shihni tani na e sjell një Poni si gjithë të kuruar mirë. Madje pamja dhe stili i saj thjeshtë të lënë pa fjalë.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: