Kuriozitete

Kështu i përgaditë Kina zjarrfikësit! Për 1 minutë mbërrijnë në katin e 15-të

Një video e publikuar në rrjetet sociale është duke bërë bujë të madhe shkruan KosovaRepublikë.

Kjo video është bërë në Kinë teksa shihen zjarrfikësit duke bërë ushtrime, se si duhet të reagojnë në raste emergjente.

Në videon që do te shihni thjeshtë do mbeteni të habitur dhe pa fjalë.

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: