ShowbizTe gjitha

Këto ditë Zanfina Ismaili ka publikuar një fotografi në Instagram

Sipas faqes Whattheywearin që merret me brendet dhe çmimet e gjësendeve të yjeve të njohura, është fjala për një çantë Louis Vuitton të koleksionit Victoire Bag. Këto ditë Zanfina Ismaili ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën ka pozuar me fustan të zi të shkurtër. Mirëpo, më shumë vëmendje ka tërhequr çanta, të cilën këngëtarja e ka shoqëruar me veshjen e saj në këtë pozë.

Image

Ndërkaq, në faqen zyrtare të Louis Vuitton për SHBA, shkruan se çmimi i kësaj çante është paksa më i shtrenjtë, 2.550 dollarë (2.078 euro).Në postimin në instagram  Zanfina shkruan se çmimi i kësaj çante është 1.850 euro.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: