Showbiz

Kjo është bukuroshja që fitoi Miss Shqipëria 2018

Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Tiranë eventi i bukurisë Miss Shqipëria 2018. Ngjarja në botën e modës u zhvillua në zonën e Pedonales së kryeqytetit, ku para jurisë dhe të ftuarve të veçantë sfiluan vajza nga qytete të ndryshme të vendit.


Pas përzgjedhjes së vajzave, vendin e parë e rrëmbeu bukuroshja Alba Bajrami, të cilës ju vendos në kokë kurora e Miss Shqipërisë 2018.

Nata pati të ftuar specialë dhe plot surpriza, pasi u festua përvjetori i 20 viteve organizim.

 

njekomb

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: