Lajme

Konflikt i armatosur në Vlorë, dyshohet për disa të vdekur

Të shtëna me armë në Vlorë, dyshohet për disa të vdekur

Të shtënat kanë ndodhur në fshatin Resulaj, në Selenicë, ku veç dyshimeve për të vdekur, ka edhe 7 të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pak minua më parë, gjatë një përplasje me armë dhe ende nuk dihen shkaqet. Dyshohet se viktimat janë pjesëtar të të njëjtit fis.

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: