OpinionTe gjitha

Kryemadhi e qëlloi me këpucë, reagon Edi Rama

Në intervistën që po zhvillohet në Top Story kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me incidentin me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi.

Ai tha me ironi se ishte një gjest madhështor. ”Këta janë gati të heqin këpucët dhe të gjuajnë, për të tejkaluar kufijntë e fantazisë” u shpreh Rama . Më tej ai shtoi se kur ishte ai në opozitë nuk do ta bënte kurrë këtë gjest qoftë ndaj Berishës apo Metës

Show More

Related Articles

%d bloggers like this: