LajmeTe gjitha

Lindi në shtëpi, pas dy javësh foshnja ndërron jetë nëna në gjendje të rëndë

Dramë në familje, vdes foshnja që lindi në shtëpi, nëna në gjendje të rëndë.

Një foshnje ka vdekur në maternitetin “Koço Glozheni” në Tiranë, kurse nëna që e lindi është në gjendje të rëndë

NJOFTIMI I POLICISE SE TIRANES:

Më datë 12.02.2018, në martenitetin “Koço Glozheni”, kanë shkuar në gjendje të rëndë, shtetësia V.K, vjeç 40 banues në Tiranë, me foshnjën 2 javësh, e cila ka lindur në kushtet e shtëpisë dhe vdiq në maternitet foshnja, kurse shtetasja V.K është në gjendje të rëndë.

Nga veprimet e kryera rezulton se V.K është me çrregullime mendore. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim juridik

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: