LajmeTe gjitha

Makina bëhet copë në tunelin e Kalimashit, shpëtojnë mrekullisht të rinjtë

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur sot në dalje të tunelit të Kalimashit, e sic shihet edhe nga pamjet e publikuara ne mediat sociale, një makinë tip “Benz” ngjyrë e bardhë është përplasur me trafik-ndarësen.

Loading…


Sipas informacioneve paraprake, në automjet udhëtonin disa të rinj dhe dyshohet se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia e madhe në dalje të tunelit. Burime për JOQ, ende të pakonfirmuara në rrugë zyrtare, deklarojnë se pasagjerët dhe shoferi kanë mbetur të plagosur lehtë. Pritet deklarata zyrtare e policise për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

37407787_880012308854781_2472346908320858112_n

37549556_880012225521456_429346779406794752_n

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: