LajmeTe gjitha

Makina përplas 12 vjeçarin

Një i mitur vetëm 12 vjeç është shtypur nga një automjet.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Beratit.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Berat- Poshnje, ku drejtuesi Agur Kanaçi, teksa po i jepte makinës së tij të tipit Benz, ka goditur këmbësorin 12 vjeçar, me inicialet S.F.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit, ndërsa 12 vjeçari është dërguar në spital. I mituri fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: