Një grua është përplasur mëngjesin e sotëm nga një makinë në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës Qemal Mici, lagjia nr.17, ndërsa e plagosura është dërguar me urgjencë në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *