LajmeTe gjitha

Masakra e Selenicës, Policia e Vlorës merr masa urgjente

Masakra e ndodhur në fshatin Resulaj të Selenicës, ku shtetasi Ridvan Zykaj ekzekutoi me armë 8 familjarë të tij ka ngritur në këmbë Policinë e Vlorës. Kjo e fundit po godet ditë pas dite personat që lëvizin me armë në rrethin e Vlorës.

“U ndalua shtetasi S.K, 17 vjeç, banues në Vlorë, pasi Gjykata e Apelit Vlorë, ka caktuar masën e sigurisë ”Arrest në burg”, për veprën penale “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe e municionit”parashikuar nga neni 278/1 i Kodit Penal”, thuhet në njoftimin e policisë.

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: