SportTe gjitha

Mayweather tallet me McGregor: Mafia kërkon kokën e tij… Reagon irlandezi

Floyd Mayweather ka rindezur luftën e fjalëve me Conor McGregor pasi ka postuar një foto në faqen e tij të Twitter duke pretenduar se mafia irlandeze kërkon kokën e tij.

40-vjeçari ka postuar një imazh ku shkruan: “Conor McGregor ka grushtuar një anëtar të kartelit irlandez dhe ka një çmim për kokën e tij me vlerën 900,000 €,” dhe më pas Mayweather e mbyll me “të shkatërrova në 2017, tani ata do të q**esh prapë në 2018.”

Por dyshja, e cila gushtin e kaluar u ndesh në një ndeshje boksi të fituar nga Mayweather, nuk e la me aq teksa sulmet dhe kundërsulmet vazhduan në Twitter.

View this post on Instagram

Violate these nuts 🥜

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Irlandezi ishte i pari që postoi një foto të kundërshtarit duke u përkulur në ring me duart në kokë. Amerikani u kundërpërgjigj menjëherë me një foto të McGregor duke i dalë jargët pas një grushti të fortë të amerikanit. 27-vjeçari ka folur për një revansh me Mayweather por me kushtin që të jetë brenda oktagonit

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: