Një 39-vjeçar është vënë në pranga në Tiranë, pasi qarkullonte me armë dhe lëndë narkotike.

Gjatë operacionit të koduar “Ekol” u arrestua Jetmir Madani.

Atij iu sekuestruan një armë zjarri pistoletë, një silenciator, një krehër, municion luftarak dhe lëndë narkotike kokainë, të cilat i mbante në një çantë.

Ai akuzohet për veprën penale “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *