ShowbizTe gjitha

Meghan Markle, nuk do ta shoqërojë i ati në altar, për një arsye madhore

Babai i Meghan Markle, Thomas nuk do të jetë i pranishëm në dasmën mbretërore, pasi do t’i nënshtrohet një operacioni ne zemër. Kjo periudhë përpara dasmës të së bijës ka qenë shumë stresuese për Thomas, dhe ai ndihet shumë keq që nuk do ta shoqërojë Meghan drejt altarit. Thomas, pësoi një goditje në zemër, 7 ditë më parë kur vëllai i Meghan, i shkroi një letër princit Harry, ku i kërkonte atij të mos martohej me aktoren.

Sipas Marie Claire, Meghan dhe princi Harry janë shumë të shqetësuar për Thomas, dhe po e ndihmojnë në këto momente aspak të lehta, edhe pse raportet e tij me Meghan nuk janë shumë të mira. Tashmë që babai i Meghan nuk do të jetë pjesë e dasmës mbretërore, lind pyetja kush do ta shoqërojë aktoren drejt altarit? Një zgjidhje mund të jetë mamaja e saj, me të cilën Meghan ka një marrëdhënie shumë të mirë.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: