LajmeTe gjitha

I mori jetën 20-vjeçares në një krim të rëndë pasioni, 32-vjeçari zbulon interesin e përbashkët për asfiksim erotik

Një ngjarje aspak e zakonshme ka ndodhur së fundmi me një stacion autobusi në Britani. Pas një nate të “çmendur” duke pirë dhe duke u argëtuar, seksi me një të huaj ishte gjëja e fundit që do të bënte në jetë një 20-vjeçare britanike.

20-vjeçarja Chloe Miazek, u takua rastësisht me një të panjohur 32-vjeçar, emri i të cilit është Mark Bruce, në një stacion autobusi në orët e para të mëngjesit.

I panjohuri e kishte përshëndetur dhe me pas e kishte ftuat të kalonin nga shtëpia e tij, vetëm dy orë pasi ata ishin takuar, 20 vjeçarja dhe Mark Bruc, kishin filluar të kryenin marrëdhënie seksuale e cila rezultoi fatale për vajzën.

32-vjeçari tha se e mbyti pasi kishin zbuluar interesin e përbashkët për asfiksimin erotik.

Ai kishte pirë me miqtë gjithë natën në qytet para se të takonte bukuroshen, të cilës i mori jetën në një krim të rëndë pasioni.

Ai deklaroi në gjykatë se kishin pirë shumë dhe se ajo vdiq disa sekonda pasi e kapi për fyti ndërkohë që kryenin marrëdhënie seksuale në banesën e tij në qendër të qytetit.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: