Lajme

Nipi i deputetit mori nusen me 10 makina super luksoze, dalin pamjet e dasmës mbretërore (foto)

Të dielën që lamë pas u kurorëzua në martesë dashuria e Mand Fufit, djalit të ish-deputetit të PD-së Mhill Fufi.

Rrugët e Tiranës dhe të Mamurrasit u mbushën me makina lukzose duke treguar edhe njëher jetën lukzose që ka.

Nusja e tij është marrë me një mori mjetesh luksoze si “Lamborghini”, 6 “Range Rover” Sport, 2 “Porsche Cayene” të modeleve të fundit, 1 “Porsche Panamera” dhe “Audi A8” i vitit 2018.

makina_copy.jpg

makina_3.jpg

albeu.com

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: