LajmeTe gjitha

Një bebe në mes të autostradës (Video)

Në ngjarje e pazakonshme ndodhi në një rajon të Vietnamit dhe videoja e momentit u publikua në rrjetin social Facebook.

Në video shihet një bebe ku u shfaq në mes të autostradës duke u zvarritur për të kaluar në anën tjetër të rrugës, përderisa një shofer ishte duke kaluar andej.

Shoferi i veturës, u ndal kur vërejti beben në rrugë dhe doli nga vetura për ta marrë atë.

Por më pas, një grua shihet duke kapërcyer pengesat e rrugës me vrap për ta marrë beben. Çfarë po bënte kjo bebe në mes të autostradës?

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: