Lajme

“Nuk dua t’i rrezikoj jetën, por…”, deklarata bombë e gazetares për Elvana Gjatën

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në ish-bllok, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën 3 të tjerë. Ka qenë gazetarja Klodiana Lala, e cila ka zbuluar se këngëtarja Elvana Gjata ka braktisur vendin. Gazetarja rrëfen se Elvana Gjata është larguar nga Shqipëria disa orë pas ngjarjes së rëndë, por nuk do të japë detaje më shumë për shkak se nuk do t’i vendosë jetën në rrezik.

Elvana eshte larguar nga Shqipëria, ka udhëtuar në SHBA, rezervoi të drejtën mos e publikojë, ajo mendohet si molle e sherrit, por Prokuroria nuk e fokusoi hetimin vetëm në këtë drejtim. Nuk dua të jap më shumë detaje se nuk dua t’i rrezikoj jetën. Nuk më rezulton të jetë shoqëruar në aeroport nga persona të afërt”, rrëfen gazetarja.

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: