LajmeTe gjitha

Nuk ka asnjë projekt për Teatrin, e kanë vjedhur nga google (Foto)

Përmes një postimi në rrjetet sociale avokati i njohur Altin Goxhaj e ka cilësuar si skandal vjedhjen e projektit të prezantuar dje nga Kryeministri Edi Rama.

Ja statusi i plotë:

SKANDALI!
DENONCIMI I ARKITEKTES UKRAINASE! NA KANË VJEDH PROJEKTIN!
Pra nuk ka asnjë projekt për Teatrin! Kanë vjedh një projekt në Google!!!

Arkitektja Ukrainase denoncon vjedhjen e punës së saj dhe të kolegëve të vet ukrainas!!!
Hahaha e morët vesh mo? Kanë vjedh pa të drejtë autori projektin e Teatrit nga Koreja e Jugut… S’kanë asnjë projekt dhe i kanë ra shkurt tu përdor google search!!!
SKANDALI I ZBULUAR NGA UKRAINASJA IRA MIROSHNIKOVA!
Ja skuadra e arkitektëve ukrainas që kanë bërë projektin e Koresë: Oleksiy Petrov, Irina Miroshnykova, Dmytro Prutkin, Alice Magirovskaya, Anton Izhakevich, Ksenia Dmitrenko
Porositësi: Busan Metropolitan Mayor’s Office
http://formaarchitects.com/projects.php?i=56

Fotografia e Avokati Altin Goxhaj

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: