ShowbizTe gjitha

Pas ndërhyrjes estetike, kjo është fytyra e re e Xhensila Peres

Ish-banorja e Big Brother dhe modelja e njohur Xhensila Pere, pak ditë më parë, ndau me të gjithë fansat në Instagram lajmin se shumë shpejt do të kishte një pamje të re. Prej kohësh, Xhensila dëshironte të kryente një ndërhyrje në hundë dhe këtë e ka realizuar, më në fund.

Duke numëruar ditët një nga një, Xhensila ka zbuluar dalëngadalë fytyrën e fashuar duke shënuar se mezi po pret momentin e fundit kur do të tregojë fytyrën e re.

Sonte, misteri ka marrë fund. Duke u përgatitur për ditëlindjen e një mikut të saj, Xhensila, edhe pse kishte lajmëruar se i duhej edhe pak për ta zbuluar veten, nuk ka pritur më shumë, por ka përshëndetur fansat me pamjen e saj të re.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: