Showbiz

Pas ndërhyrjes kirurgjikale, Era Istrefi poston foto me bikini

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Era Istrefi iu nënshtrua një operacioni për heqjen e apendecitit.

Shëndeti i saj shqetësoi fansat, por mesa duket tani çdo gjë është në rregull për Erën. Këngëtarja  është shfaqur në formë perfekte teksa pushon në një pishine.

E veshur me trupore Era duket shumë bukur dhe në super formë duke shijuar diellin, përpara se t’i kthehet angazhimeve muzikore.

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: