Lajme

Përplaset me pemën, humb jetën shqiptari në Itali

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një të riu shqiptar në Itali. Aksidenti ka ndodhur disa ditë më parë por është raportuar sot nga mediat italiane.

Viktima është 24-vjeçari Besar Mislyni. I riu po ngiste një makinë Ford Fiesta kur doli nga rruga dhe u përplas me një pemë në zonën e quajtur Montefalcone.

Edhe pse Mislyni u dërgua me urgjencë me helikopter në spital nuk mundi t’i mbijetonte plagëve.

Auto si cappotta a Montefalcone, arriva Pegaso

Auto si cappotta a Montefalcone. Grave 24enne, arriva Pegaso: http://www.gonews.it/?p=878803

Posted by gonews.it on E mërkurë, 4 Korrik 2018

Loading…

Show More

Related Articles