Një fëmijë 3 vjeç është shtruar në spital në gjëndje të rëndë pasi është goditur nga një plumb që ka dalë nga arma e një roje sigurie në rrugë.

Ndodhi dje në një provincë të Brescias. Fëmija ishte në dritare të shtëpisë kur dhe është goditur nga plumbi.
Mbeten të paqarta pse roja, fqinj me banesën ku jetonte I vogli ka qëlluar.

Policia ka marrë në pyetje dhe pritet që ngjarja të sqarohet.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *