LajmeTe gjitha

Po shëtiste me shpejtësi marramendëse, ja si e pësoi

Ndërkohë që ecte me shpejtësi në akset kryesore të qytetit si të ishte duke respektuar me rigorozitet rregullat e qarkullimit rrugor kapet mat nga punonjesit e Policisë Rrugore. Jo vetëm kaq, R.J iu nënshtrua testit të alkoolit i cili doli pozitiv dhe rezultoi se kishte konsumuar sasi të konsiderueshme. Ngjarja ndodhi rreth orës 4:00 të mëngjesit të sotëm. Por mund të konsiderohet si dita më e keqe e djalit, pasi në bazë të verifikimit të bërë doli se ky shtetas ishte përdorues i drogës.

Image result for drejtonte automjetin duke pire alkool

Gjykata dha vendimin duke e dënuar me tri vjet heqje lirie, duke i dhënë kështu një mësim të mirë.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: