Madrit Ulqinaku, 33-vjeç dyshohet se është personi që është bërë shënjestër e plumbave mbrëmjen e sotme pranë stadiumit “Elbasan Arena”.

Ulqinaku ka ndërruar jetë në vend ndërsa forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

Në pamjet e siguruara nga Panorama.al duket një person i shtrirë në tokë ndërkohë që hetuesit po punojnë për zbardhur dinamikën e krimit për të zbuluar autorët.

Nuk dihet sa persona kanë qëlluar në drejtim të Ulqinakut dhe as drejtimi në të cilin janë larguar atentatorët.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *