Një 28-vjeçar në qytetin e Durrësit është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Mbi të rëndon akuza “Dhuna në familje”.

Ndërkohë një 41-vjeçar u arrestua gjithashtu pasi gjatë kontrollit në automjetin e tij iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi lënde e dyshuar narkotike kokainë.

Policia njoftoi se materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *