LajmeTe gjitha

Rrëfimi te hoxha i nuses që helmoi vjehrrën

Rrëfimi te hoxha i nuses që helmoi vjehrrën duket se e ka zbuluar planin e sajë djallëzor dhe e ka cuar atë në pranga .

Dalin detaje të reja  lidhur me krimin në familjen, ku nusja helmoi vjehrrën, duke i hedhur fotoksinë në ushqim. Një nga personat e arrestuar është edhe hoxha Hysen Shehu. Ai akuzohet për moskallëzim krimi.

Disa muaj pas ngjarjes të ndodhur në prill 2017, Marjana Cmeta u rrëfye tek hoxha Hysen Shehu. Ajo pranoi se ka qene ajo qe ka helmuar te vjehrrën dhe kërkonte faljen e mëkateve nga Allahu.

Ketë rrëfim hoxha e regjistroi në video dhe vuri në dijeni Agim Lamin, bashkëshort i viktimës dhe vjehrri i nuses së arrestuar. Po ashtu ne Arben Saliu, kushëriri i Agimit. Edhe këta dy të fudnit akuzohen për moskallëzim krimi.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: