Te gjithaTeknologji

Samsung prezanton Galaxy A8 në vitin 2018-të

Kompania e njohur Samsung prezanton serinë e fundit të telefonit Galaxy A: Galaxy A8 në 2018-ën. Pajisja e re pritet të ketë kamera të dyfishtë në anën e përparme, dizajn fantastik dhe ekran të gjerë.

Seria më e re është më elegante dhe mjaft komode për tu përdorur.

Kamera e prapme pritet që ta ketë qartësinë e fotove dhe videove 16 MP.

Telefoni i ri vjen në tre ngjyra: e zezë, orkide dhe e artë. Telefoni i ri gjitashtu është rezistent ndaj ujit dhe pluhurave.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: