Katër mina me telekomandë janë sekuestruar në Durrës nga forcat e policisë së qytetit bregdetar.

BW raporton se se operacioni ka nisur nga mbrëmja e kaluar dhe ka vijuar deri ditën e sotme, por edhe pse kanë kaluar disa orë, nuk ka ende asnjë njoftim zyrtar nga policia e Durrësit.

Nuk dihet nëse nga operacioni ka persona të arrestuar.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *