Lajme

Të shtëna ma armë në Tiranë

Një person është plagosur me armë mbrëmjen e sotme në zonën e quajtur tek ish-Parku i Autobusëve në Tiranë.

Nga të dhënat e para, bëhet me dije se janë dëgjuar disa të shtëna me armë dhe mësohet se ka mbetur i plagosur një punonjës policie. Ermal Bregu.

Rrethanat e ngjarjes ende nuk janë mësuar, por në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie.

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: