Lajme

Tentoi të ikte nga Shqipëria, arrestohet në Rinas 42-vjeçari me heroinë

Një 42-vjeçar u arrestua në aeroportin e Rinasit pasi po tentonte të largohej në Shqipëria me heroinë me vete.

Policia njofton se në prangë është vënë 42-vjeçari H.H., pasi gjatë kontrollit fizik iu gjetën dhe iu bllokuan 3.6 gramë heroinë, dy telefonë celularë dhë një sasi parash.

Ka tentuar të dalë nga Shqipëria nëpërmjet Aeroportit të Rinasit, me heroinë me vete, por 42-vjeçari është arrestuar nga Policia.

Burimet e Policisë Vendore saktësojnë se u arrestua në flagrancë H. H,, 42 vjeç pasi në Rinas, gjatë kontrollit fizik, ju gjet e bllokua në cilësinë e provës materiale 3.6 gr. lëndë narkotike e dyshuar heroinë, dy telefon celularë, dhe një sasi parash.

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: