Lajme

VIDEO/ Plot me ‘Ferrari’, ndalohet trajleri në Tiranë

Një trajler i mbushur me makina, shumica prej të cilave ishin Ferrari është ndaluar ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Në redaksinë e SYRI.net kanë mbërritur pamjet e mëposhtme, ku tregohet mjeti i rëndë i ndaluar dhe një makinë policie që i qëndronte nga pas.

Nuk dihet nëse bëhej fjalë për një ndalim nga policia, apo defekt, por makinat luksoze kanë tërhequr vëmendjen e shumë udhëtarëve.

Pamjet janë filmuar pranë mbikalimit të Rinasit./syri.net

 

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: