Lajme

VIDEO/ Rrihte nxënësit në furgonin e shkollës, arrestohet shoferi

Personi që do të shihni në videon më poshtë, quhet Edi Sela dhe punon si shofer në furgonin e një shkolle në Dibër. Por gjatë transportit të adoleshentëve duket se Selën nuk e kanë mbajtur nervat që ka ndalur mjetin dhe i ka futur në dru nxënësit që nuk mbanin qetësi.

Njëri prej tyre e ka filmuar të gjithë skenën dhe shoferi është shoqëruar në komisariatin e policisë së Dibrës.

Video më poshtë:

Loading…

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

%d bloggers like this: