Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja e rëndë në Vlorë, ku humbi jetën tragjikisht një 40-vjeçar, i cili ra nga shkallët e Kuzum Baba-së .

Siç shihet edhe nga pamjet, vendi është mbuluar nga gjaku dhe trupi po transportohet në morgun e qytetit.

Ngjarja ndodhi rreth orës 16:30, në lagjen “Hajro Çakërri” ndërsa trupi është akoma I pa identifikuar.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *