Lajme

Vlonjatit i digjet makina, po falenderon punonjësit e ziarrfikses për gadishmërinë e treguar

Në zonën e Skelës në orën 17.00 ziarrfiksja merr një njoftim se një makinë po digjet, dhe niset në kohë rekord, dhe arrin të shuaj flakët . I Zoti i makinës me inicialet A. S. qytetar nga Vlora shkruan për VloraNews se dua të falenderoj punonjësit e ziarrfikses, për gadishmërinë në kohë rekord për fikjen e makinës . Ai thotë, se falë tyre makina ime shpëtoj, dhe ky profesion nuk vlerësohet sa duhet…

Mesazhi i qytetarit

Pershendetje Vlora News. Ju lutem doja te beja nje falenderim per zjarrefikesen e Vlores per nderhyrjen e shpejte qe kane bere per fikjen e makines sime sot ne skele ne oren 5. Fale ndihmes se tyre makina ime shpetoi. Me vjen keq qe ne vendin tone ky profesjon nuk vleresohet aq sa duhet. Ju faleminderit

Më shumë

Artikuj të ngjashëm

Lexoni edhe...

Close
%d bloggers like this: