Një sasi e vogël lëndë plasëse ka shpërthyer në një kamion në në fshatin Tragjas, Orikum mbrëmjen e kaluar (12 gusht 2022)

“Rreth orës 23:30, në fshatin Tragjas, Orikum, në një mjet kamion, të parkuar, në pronësi të shtetasit A. C., 53 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale”, njofton policia.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor.

Vijonë veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *