Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë ullishtet në Jonufër të Vlorës. Për pasojë rrezikohen disa banesa dhe biznese.

Në ndihmë të zjarrfikësve për shuarjen e flakëve kanë shkuar dhe autobotet e ujësjellësit.

(Në përditësim)

Shqiptarja.com

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *